BOLESTI HLAVY. ČO VÁM MIGRÉNA ODKAZUJE?

Bolesťami hlavy a migrénami trpia hlavne ľudia, ktorí ubližujú SAMI SEBE.

Hlava a mozog je preplnený nadmerným množstvom myšlienok, premýšľaním, rozjímaním, pitvaním sa v minulosti a filozofickým rozoberaním zbytočných vecí. Žijú štýlom “čo by – keby”. Rozmýšľaním nad zbytočnosťami si zahlcujú nadmerne mozog, a ten už kapacitu myšlienok a nadmerný tlak V HLAVE nezvláda a “vybuchne” ako preplnený tlakový hrniec.

BOLESTI HLAVY ZO STRESU

Poznáte ten pocit, že vám hlava doslova “exploduje”. Zaspávate s myšlienkami, či ste dnes všetko spravili a či ste to spravili dobre, zamýšľate sa nad tým, ako ináč ste to mohli spraviť / povedať, premýšľate čo budete zajtra variť na večeru, čo musíte nakúpiť, zariadiť, a čo vás čaká v práci, ako to asi dopadne na “tisíc spôsobov”, všetko si v hlave plánujete dopredu, aj keď to často nie je vôbec potrebné, práve naopak!

Aj mozog potrebuje ODDYCH a odpočinok, ktorý mu vôbec nedávate. Odpočívať je pre vás totiž nemysliteľné, je to pre vás luxus, ktorý si nechcete dopriať, vy musíte predsa využiť všetok čas, každú minútu!!!
Lenže toto je ZLÝ PROGRAM, ktorý ste si nainštalovali vy do vašej hlavy. VY SAMA. Preto len vy sama si ho dokážete aj prednastaviť, vypnúť, odinštalovať ….

Migréna spôsobujúca aj bolesti hlavy je UŠTVÁVANIE SAMÉHO SEBA svojimi myšlienkami.

Vypnite mozog, nemyslite na zbytočnosti, nepitvajte sa v minulých situáciách, scénkach a rozhovoroch. Uzavrite navždy vašu minulosť. Prijmite ju. Nestavajte sa do úlohy obete. Zároveň ale neriešte dopredu zbytočne budúcnosť, ako všetko môže na 30 spôsobov dopadnúť a nevytvárajte si domnienky.

ŽITE PRÍTOMNOSŤ. TU A TERAZ.

Urobte len to, čo musíte, čo NAOZAJ musíte a naučte sa TO, ČO NEMUSÍTE.

Zbytočne všetko neplánujte, LEN proste ŽITE! Plávajte spontánne, nechajte sa životom trochu viesť, unášať, dôverujte sebe a verte, že všetko sa deje, lebo je to tak správne.

Nájdite si na seba čas, doprajte si pol hodinku denne a nerobte NIČ, len tak seďte, ležte, oddychujte, relaxujte, nerozmýšľajte (viem, je to ťažké), jednoducho sa na chvíľu „vypnite“.

VERTE ŽIVOTU. Verte, že veľa vecí dopadne samo dobre a s ľahkosťou aj bez vášho predčasného a zbytočného stresovania, rozmýšľania a predsudkovania.

Migréna vám odkazuje: DAJTE ĽAHKOSŤ SVOJMU ŽIVOTU 🙂